Naga MarketsSmartfon w dłoni z uruchomioną przeglądarką OperaOpera, popularna przeglądarka internetowa, zintegrowała właśnie portfel na kryptowaluty TRON. Tym samym 350 milionów użytkowników aplikacji Opery będzie mogło wysyłać i odbierać TRX oraz uzyskiwać dostęp do DAppsów TRON. TRON staje się więc trzecią cyfrową walutą włączoną do przeglądarki Opera po Ethereum i Bitcoinie.

Decyzja Opery o wsparciu sieci TRON zwiększy globalny dostęp do zdecentralizowanych aplikacji i zapewni użytkownikom smartfonów dostęp do szeregu aplikacji, które istnieją poza iOS i Google Play Store. Oprócz tego, że jest jedną z największych sieci kryptowalut, TRON jest wiodącą siecią DAppsów, obsługującą szeroki zakres gier, gier hazardowych i aplikacji handlowych.

TRON i Opera

„Opera jest jedną z najważniejszych firm programistycznych na świecie. Zapewnia bezpieczeństwo, prywatność i możliwości [użycia] kryptowalut setkom milionów użytkowników”, mówi założyciel TRON i CEO BitTorrent, Justin Sun. „Z dumą łączymy największy, aktywny ekosystem blockchaina z najlepszą przeglądarką internetową, jaką kiedykolwiek zbudowano.”

Opera stała się wiodącym propagatorem prywatności i zwolennikiem idei Web3, a jej przeglądarka zawiera opcje bezpłatnego VPNa, blokowania reklam, zintegrowany komunikator i tryb prywatny. Wsparcie dla Ethereum, Bitcoina i TRON poprzez integrację portfela i sklep Opera DApps Store dodatkowo wzmocniły wiarygodność firmy w kwestii promowania prywatności.

Opera jest pierwszą dużą przeglądarką, która zintegrowała portfel kryptograficzny, umożliwiając bezpieczne dokonywanie płatności kryptowalutami na stronach internetowych, także bezpośrednio w swojej mobilnej wersji. Portfel kryptograficzny Opery obsługuje tzw. tokeny niewymienne (NFT), w tym Crypto Kitties, a wersja przeglądarki Opera dla programistów również obsługuje zasoby kryptograficzne.

TRON zajmuje się rozwijaniem idei decentralizacji Internetu poprzez technologię blockchain i zdecentralizowane aplikacje. Firma, założona we wrześniu 2017 r. przez Justina Suna, osiągnęła szereg sukcesów, w tym uruchomienie MainNetu w maju 2018 r.

Lunch z Buffettem

CEO projektu zasłynął parę miesięcy temu, że wygrał w wyniku licytacji lunch z Warrenem Buffettem. Sun chce spotkać się z tym wrogiem BTC numer jeden na świecie, by starać się przekonać go do idei kryptowalut. Czy mu się uda?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here