Naga MarketsSmartfon w dłoni z uruchomioną przeglądarką OperaOpera, popularna przeglądarka internetowa, zintegrowała właśnie portfel na kryptowaluty TRON. Tym samym 350 milionów użytkowników aplikacji Opery będzie mogło wysyłać i odbierać TRX oraz uzyskiwać dostęp do DAppsów TRON. TRON staje się więc trzecią cyfrową walutą włączoną do przeglądarki Opera po Ethereum i Bitcoinie.

Decyzja Opery o wsparciu sieci TRON zwiększy globalny dostęp do zdecentralizowanych aplikacji i zapewni użytkownikom smartfonów dostęp do szeregu aplikacji, które istnieją poza iOS i Google Play Store. Oprócz tego, że jest jedną z największych sieci kryptowalut, TRON jest wiodącą siecią DAppsów, obsługującą szeroki zakres gier, gier hazardowych i aplikacji handlowych.

TRON i Opera

„Opera jest jedną z najważniejszych firm programistycznych na świecie. Zapewnia bezpieczeństwo, prywatność i możliwości [użycia] kryptowalut setkom milionów użytkowników”, mówi założyciel TRON i CEO BitTorrent, Justin Sun. „Z dumą łączymy największy, aktywny ekosystem blockchaina z najlepszą przeglądarką internetową, jaką kiedykolwiek zbudowano.”

Opera stała się wiodącym propagatorem prywatności i zwolennikiem idei Web3, a jej przeglądarka zawiera opcje bezpłatnego VPNa, blokowania reklam, zintegrowany komunikator i tryb prywatny. Wsparcie dla Ethereum, Bitcoina i TRON poprzez integrację portfela i sklep Opera DApps Store dodatkowo wzmocniły wiarygodność firmy w kwestii promowania prywatności.

Opera jest pierwszą dużą przeglądarką, która zintegrowała portfel kryptograficzny, umożliwiając bezpieczne dokonywanie płatności kryptowalutami na stronach internetowych, także bezpośrednio w swojej mobilnej wersji. Portfel kryptograficzny Opery obsługuje tzw. tokeny niewymienne (NFT), w tym Crypto Kitties, a wersja przeglądarki Opera dla programistów również obsługuje zasoby kryptograficzne.

TRON zajmuje się rozwijaniem idei decentralizacji Internetu poprzez technologię blockchain i zdecentralizowane aplikacje. Firma, założona we wrześniu 2017 r. przez Justina Suna, osiągnęła szereg sukcesów, w tym uruchomienie MainNetu w maju 2018 r.

Lunch z Buffettem

CEO projektu zasłynął parę miesięcy temu, że wygrał w wyniku licytacji lunch z Warrenem Buffettem. Sun chce spotkać się z tym wrogiem BTC numer jeden na świecie, by starać się przekonać go do idei kryptowalut. Czy mu się uda?tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here