Naga MarketsOpenFinance, platforma handlowa zabezpieczająca tokeny, uruchomiła regulowany alternatywny system handlu (ATS) dla tokenów zabezpieczających. 


W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie system ATS jest platformą, która dopasowuje kupujących i sprzedających, aby dobrać do siebie kontrahentów transakcji.

Potwierdzenie

W mediach czytamy, że Juan Hernandez, dyrektor generalny OpenFinance z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, potwierdził stworzenie systemu transakcyjnego. Zauważył, że oficjalna informacja prasowa pojawi się później.

Wcześniej giełda kryptowalutowa Huobi weszła w strategiczne partnerstwo z OpenFinance. W komunikacie prasowym stwierdzono, że partnerstwo było posunięciem “w kierunku bardziej uregulowanego rynku”.

Jeśli chodzi o tą kwestię, Hernandez powiedział:

“Wierzymy, że tokeny zabezpieczające są przyszłością finansów, a inwestycja Huobi w naszą platformę transakcyjną odzwierciedla rosnące zainteresowanie na całym świecie tym rozwijającym się ekosystemem finansowym.”

Token zabezpieczający

W USA token zabezpieczający to dowolny token oferujący możliwość wniesienia wkładu pieniężnego i uzyskania udziału w zyskach przedsiębiorstwa. Ponadto program obejmuje inwestowanie pieniędzy we wspólne przedsięwzięcie.

W ubiegłym tygodniu zarejestrowane przez amerykańskie biuro maklerskie Rialto Trading poinformowało, że jako firma współpracuje z organami nadzoru nad rozszerzeniem operacji handlowych o papiery wartościowe oparte na blockchainie.

16 lipca wiodąca amerykańska giełda kryptowalutowa i usługa portfela walut cyfrowych, Coinbase, ogłosiła, że ​​uzyskała zgodę amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oraz Urzędu Regulacji Przemysłu Finansowego (FINRA) na wycenę monet cyfrowych uznawanych za papiery wartościowe.  Tydzień później Coinbase wycofało jednak swoje oświadczenie.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here