Naga MarketsSpółka prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa finansowego, polegającą na pomocy klientom indywidualnym w znalezieniu optymalnych dla nich rozwiązań finansowych.

open finance

Notowania spółki spadają od 2013 roku. Ma to związek ze słabnącymi wynikami tzn. przychody w ujęciu rocznym wyglądają stabilnie, jednak zysk netto jest z roku na rok coraz niższy. Taka tendencja została potwierdzona w raporcie za trzeci kwartał, gdy mimo wzrostu przychodów, spółka zanotowała bardzo niski wynik netto w porównaniu z rokiem poprzednim. Generalnie, patrząc kilka lata wstecz, firma wygląda bardzo słabo co słusznie odzwierciedlają kiepskie notowania. Problemem spółki jest kiepska reputacja.

Niedawno Sąd potwierdził, że przy sprzedaży produktów finansowych, firma wprowadzała klientów w błąd. Swoje robi też wiązanie spółki z Leszkiem Czarneckim. Główny akcjonariusz firmy to Getin Noble oraz Idea Bank. Obecnie spółka czerpie zyski z pośrednictwa mieszkaniowego oraz z kredytów hipotecznych. Jeżeli jednak hossa na rynku mieszkań się skończy, problemy spółki mogą się pogłębiać. Na wykresie mamy nieprzerwane spadki i bliskość minimów. Trudno oczekiwać nagłej zmiany sytuacji, po lokalnymi korektami. Pewną szansą są podwyższone obroty, jeżeli jednak pojawi się korekta, trudno oczekiwać większej zwyżki niż do okolic 0,50 zł.

Czytaj także: Zapiski giełdowego spekulanta: KGHM – niezłe perspektywy dla notowań miedzi

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here