Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa finansowego, polegającą na pomocy klientom indywidualnym w znalezieniu optymalnych dla nich rozwiązań finansowych.

openfin

Spółka zyskała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia ponad 10%, ponownie przy udziale wysokiego wolumenu. Od początku grudnia wzrosty sięgają już niemal 40%. Pod względem technicznym wczoraj doszło do wybicia poziomu poprzedniego szczytu. Tym samym doszło do aktywacji formacji podwójnego dna. Wydaje się, że długim okresie spadków czas na dynamiczne wzrosty. Szerszy trend nadal jest jednak spadkowy. Kluczowe może okazać się wybicie oporu okolic 2 zł. Aktualna dynamika wzrostów oraz wyższe obroty dają na to szanse.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Grupa K2 oferuje innowacyjne rozwiązania w obszarze marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

k2internet

Poniedziałkowa sesja przyniosła 6,5% wzrosty przy całkiem sporych obrotach. Coraz silniej zaczyna zarysowywać się odbicie od linii trendu. Wcześniej doszło do przełamania linii bessy, aczkolwiek na kilka dni kurs utknął w płaskiej konsolidacji. Mocny impuls w górę daje szanse na rozwinięcie wzrostów. Wydaje się, że obecnie mamy już otwartą przestrzeń do okolic 14,40 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here