Naga MarketsLogo OPEC

W poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info Bogusz Kasowski poruszył kwestie bieżące na rynku surowców. OPEC obniżył swoją prognozę wzrostu globalnego popytu na ropę w 2019 r. o 40 000 baryłek dziennie (bpd) do 1,10 miliona bpd i wskazał, że ​​rynek będzie miał nieznaczną nadwyżkę w 2020 roku. Co więcej w trakcie programu omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


OPEC obniżył prognozę wzrostu popytu na ropę w 2020 r. do poziomu 1,14 mln baryłek dziennie

Perspektywy niedźwiedzi ze względu na spowolnienie gospodarki w wyniku sporu handlowego między USA a Chinami i Brexitu mogą wywrzeć nacisk na OPEC i sojuszników, w tym Rosję, na utrzymanie polityki ograniczania produkcji w celu wspierania cen. OPEC obniżył prognozę wzrostu popytu na ropę w 2020 r. do poziomu +1,14 mln baryłek dziennie. Zdaniem organizacji globalny wzrost gospodarczy wyniesie +3,1% (spadek o 0,1% względem poprzedniej prognozy) , a w 2020 roku wyniesie 3,2% (bez zmian względem poprzedniej prognozy) – zauważa Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here