Naga MarketsUSD/JPY – na wykresie H1 nadal trwa trend spadkowy. Wczoraj doszło do silnej przeceny, po której w godzinach nocnych rozpoczęła się korekta. Sądząc po zachowaniu ceny, po słabnięciu korekty, ruch ten raczej może mieć problemy aby kolejny raz testować strefę oporu. Wydaje się, że cena już teraz zaczyna zawracać. Warto więc rozważyć opcję PUT.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

EUR/GBP – wykres H4 przedstawia blisko 2 miesięczny kanał wzrostowy. Jego krawędzi są dobrze respektowane, a cena po wczorajszych silnych wzrostach dotarła do jego górnej krawędzi. Tu może dojść do korekcyjnego odreagowania. W krótkim terminie warto rozważyć opcję PUT.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranek z rynkami, 21 lipca [NAGRANIE]
Następny artykułGuten Morgen DAX 21.07.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here