Naga MarketsUSD/JPY – na wykresie H4 trend wzrostowy wychodzi na nowe maksima. Oznacza to prawdopodobne zakończenie ostanie korekty. Wybicie z niewielkiej konsolidacji górą powinno w tym kontekście oznaczać kontynuację wzrostów z najbliższym celem w rejonie szczytu z 10 maja. Warto więc rozważyć opcję CALL.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

GBP/JPY – bardzo podobną sytuację mamy na crossie Jena i Funta. Cena opuszcza wąską konsolidację górą. Dynamiczne wybicie zapowiada więc kontynuację tego co było wcześniej czyli również dynamicznych wzrostów. Celem popytu powinien być wierzchołek z maja czyli poziomy okolic 148,00.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRopa wraca do spadków pomimo sprzyjających danych
Następny artykułGuten Morgen DAX 07.07.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here