Naga MarketsUSD/JPY – na wykresie H4 cena odbija właśnie od lokalnego wsparcia opartego o dołek z 18 maja. Wydaje się, że jest to miejsce, które może przynieść odreagowanie ostatnich spadków. W tym kontekście można rozważyć opcję CALL.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

EUR/JPY – wykres w skali 4 godzinowej wskazuje na szeroki trend boczny. Obecnie trwa ruch wzrostowy w kierunku strefy oporu. Cena przełamała poziom wcześniejszego wierzchołka i wydaje się, że ruch wzrostowy będzie kontynuowany. Warto więc rozważyć opcję CALL.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRopa na 3-tygodniowych minimach po informacji z Libii
Następny artykułGuten Morgen DAX 01.06.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here