Naga Markets
USD/JPY – na wykresie 4 godzinowym widoczny jest trend wzrostowy trwający od połowy kwietnia. Obecnie, po okresie korekty kurs wychodzi na nowe maksima, przełamując poziom poprzedniego szczytu. Wydaje się, że jest to czytelny sygnał kontynuacji trendu, warto więc rozważyć opcje CALL.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

AUD/CHF – wykres H4 wskazuje na długoterminowy trend spadkowy. Po ostatniej korekcie cena dotarła do poziomu ostatniego dołka. W tym miejscu widoczna jest gwałtowna reakcja podaży. Obecnie cena spada, zmierzając w stronę minimum trendu. Wydaje się, że warto rozważyć opcję PUT.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBezpieczeństwo każdej firmowej transakcji? Tak, to możliwe!
Następny artykułUrsus [URS], GPW [GPW] – Gorące spółki dnia 9.05.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here