Naga MarketsUSD/CHF – po ostatnich spadkach cena zbliżyła się do 2 miesięcznej, doskonale dotąd respektowanej linii trendu wzrostowego. Wydaje się, że niebawem powinno dojść przynajmniej do krótkotrwałej reakcji strony popytowej. W tym kontekście warto rozważyć opcję CALL, gdy cena odbije się od linii trendu.


Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


GBP/NZD – na wykresie H4 kurs przełamał czytelną strefę oporu w rejonie 1,9070. Wydaje się, że powinno to oznaczać wzrosty w najbliższym czasie. Szerszy trend nadal pozostaje wzrostowy, dlatego warto rozważyć opcję CALL.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 15 Listopada [NAGRANIE]
Następny artykułComarch [CMR], Agroton [AGT] – Gorące spółki dnia 15.11.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here