Naga MarketsUSD/CAD – w dniu wczorajszym doszło do bardzo silnych spadków, za sprawą czynników fundamentalnych. Pod koniec dnia mieliśmy lekkie odreagowanie, jednak obecnie cena ponownie zaczyna spadać. Wydaje się to być naturalnym kierunkiem – powrót do ostatniego minimum. W tym kontekście warto rozważyć opcję PUT.


Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


USD/CHF – na wykresie w skali H4 widoczna jest umiarkowana tendencja spadkowa w ostatnim czasie. W ciągu dwóch dni cena próbowała rosnąć, jest prawdopodobnie jest to tylko korekta. Długi wystający cień jednej ze świec sugeruje kontynuacje ruchu spadkowego. Warto więc rozważyć opcję PUT.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 7 września
Następny artykułSerinus [SEN], Alma [ALM] – Gorące spółki dnia 7.09.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here