Naga MarketsUSD/CAD – na wykresie H4 obserwujemy wybicie z kanału wzrostowego dołem. Kurs rósł przez długi okres czasu i obecnie zanosi się na większą korektę. Cena spada poniżej poziomu poprzedniego dołka co może sugerować kontynuację spadków. Warto więc rozważyć opcję PUT.


Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


GBP/NZD – od połowy września cena porusza się w trendzie bocznym. Obecnie kurs testuje strefę oporu na wykresie H4. Wyhamowanie wzrostów w tym rejonie sugeruje odbicie w dół zgodne z szerszą tendencją. Wydaje się więc, że warto rozważyć opcję PUT.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURUSD – poziom konfluencji 1.1910
Następny artykułEnerga [ENG], PGE [PGE] – Gorące spółki dnia 12.10.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here