Naga MarketsUSD/CAD – kurs na wykresie H4 rośnie niemal bez przerwy od połowy kwietnia. Wczoraj byliśmy świadkami większej korekty. Cena jednak dość szybko powróciła do wzrostów i obecnie zmierza na poziom ostatniego maksimum. Wydaje się, że nie ma przeszkód przed kontynuacją trendu, a więc warto rozważyć opcję CALL.

uTrader oferuje 76% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

AUD/NZD – cena niedawno opuściła kanał spadkowy górą, a dalsze wzrosty były w stanie przełamać czytelny opór w rejonie 1,0830. Korekta do tego poziomu i mocne odbicia zapowiadają kontynuację trendu wzrostowego. Obecnie cena próbuje wyjść na nowe maksima trendu, co stwarza możliwość zagrania opcji CALL.

uTrader oferuje 68% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here