Naga MarketsGBP/CHF – wykres H4 wskazuje na zmianę tendencji na wzrostową. Po przełamaniu linii bessy, doszło do jej re-tetsu. Spore spadki zostały jeszcze wczoraj wieczorem odrobione. Obecnie testowany jest kluczowy poziom oporu. Jego wybicie powinno potwierdzić powrót ceny do wzrostów. W tym kontekście warto rozważyć opcję CALL.


Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


EUR/AUD – notowania w skali 4 godzinowej wskazują na trend wzrostowy. Niedawno cena wybiła się na nowe maksima. Obecnie trwa jednak korekta. Kurs oscyluje w rejonie poprzednich dwóch szczytów. Na tym wsparciu może więc pojawić się reakcja kupujących. Wydaje się, że warto na to zaczekać i jeżeli rzeczywiście cena zacznie rosnąć, zastanowić się nad opcją CALL.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 13 października [NAGRANIE]
Następny artykułAlumetal [AML], Millenium [MIL] – Gorące spółki dnia 13.10.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here