Naga MarketsEUR/GBP – n wykresie H1 widoczna jest struktura spadkowa jaka powstała po odbiciu ceny od górnej krawędzi kanału wzrostowego, widocznego na wyższych interwałach czasowych. Kolejne świece potwierdzają ten układ, wydaje się więc, że spadki zmierzają przynajmniej do wsparcia w rejonie 0,89. W krótkim terminie warto rozważyć zatem opcję PUT.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

Złoto – notowania w skali H4 wskazują na dynamiczny tren wzrostowy od połowy lipca. Wczoraj kurs przełamał poziom oporu jaki wyznaczał m.in. poprzedni szczyt. Wydaje się, że po niewielkiej korekcie cena może nadal rosnąć. W tym kontekście warto rozważyć opcję CALL.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 27 lipca [NAGRANIE]
Następny artykułGuten Morgen DAX 27.07.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here