Naga Markets


EUR/CHF – na wykresie H4 panują w ostatnim czasie bardzo dynamiczne wzrosty. Niedawno doszło do wybicia poziomu oporu łączącego trzy wcześniejsze szczyty. Generalnie nic więc nie stoi na przeszkodzie przed kontynuacją zwyżki. Warto więc rozważyć opcję CALL.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

Srebro – wykres w skali 4 godzinowej wskazuje na wyhamowanie spadków i dynamiczne odbicie w górę w ostatnim czasie. Od kilku dni kurs silnie wzrasta, dzięki czemu na wykresie tygodniowym pojawia się drugi pod rząd popytowy pin bar. Wybicie lokalnego oporu powinno oznaczać kontynuację zwyżki. W tym kontekście warto rozważyć opcję CALL.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 29 czerwca [NAGRANIE]
Następny artykułPMPG [PGM], Biomed Lublin [BML] – Gorące spółki dnia 29.06.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here