Naga Markets
CHF/JPY – na wykresie H4 obserwujemy trend wzrostowy w ramach kanału. Ostatnio jednak cena ma problem z wyjściem na nowe maksima i korekta przedłuża się. W poniedziałek doszło do silniejszych spadków, wczorajszy dzień to kilka słabszych świec wzrostowych. Dzisiaj od rana cena ponownie spada. Wydaje się, że po wczorajszej korekcie, kurs powraca dzisiaj do spadków, których celem w dłuższym okresie może być dolna krawędź kanału. Warto więc rozważyć opcję PUT.


Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


EUR/GBP – notowania w skali H4 poruszają się w ostatnim czasie bokiem, w ramach korekty trendu spadkowego. Obecnie cena dotarła pod opór ograniczający tę konsolidację. Możliwe, że zgodnie z kierunkiem trendu, dojdzie tu do jakiejś reakcji podaży. W tym kontekście warto rozważyć opcję PUT.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 4 października [NAGRANIE]
Następny artykułLotos [LTS], Amica [AMC] – Gorące spółki dnia 4.10.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here