Naga MarketsCHF/JPY – na wykresie dziennym zauważymy, że rynek od kilku dni oscyluje w okolicy istotnego wsparcia, gdzie już kilkukrotnie pojawiała się reakcja popytowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów. Biorąc pod uwagę, że jest to interwał dzienny, zarówno w krótkim jak również w długim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

CHFJPY Daily

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Poćwicz za darmo na koncie DEMO lub załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


EUR/JPY – Od niemal tygodnia rynek porusza się spokojnie na północ. Warto jednak zauważyć, ze wzrosty te są jednak zdecydowanie mniej dynamiczne aniżeli wcześniejszy impuls spadkowy. Wydaje się więc, że mogą one okazać się jedynie korektą. Obecnie, od kilku dni kurs oscyluje w okolicy lokalnego oporu, którego odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBiotion [BIO] i Action [ACT] – Gorące spółki dnia 24.08.2017
Następny artykułPKB UK w Q2 2017 (prog.): 0,3% kw/kw osłabia GBP/USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here