Naga MarketsAUD/USD – cena od początku czerwca notuje coraz wyższe maksima, poruszając się w bardzo dynamicznym trendzie wzrostowym. Doskonale jest to widoczne na interwale H4. Widać tutaj także korektę do wcześniejszych szczytów i utworzenie sporych rozmiarów popytowego pin bara. Od strony czysto technicznej jest to ewidentna oznaka kontynuacji trendu wzrostowego. Warto więc rozważyć opcję CALL.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

USD/CHF – na wykresie H4 widzimy kontynuację trendu spadkowego. W ostatnich godzinach cena porusza się bokiem testując lokalny opór jakim jest poziom poprzedniego dołka. Wydaje się, że można liczyć na kontynuację trendu i odbicie od oporu w dół. W tym kontekście warto zastanowić się nad opcją PUT.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułChcesz prowadzić spółkę z o.o.? Sprawdź jak ją założyć
Następny artykułSfinks [SFS], Robyg [ROB] – Gorące spółki dnia 8.06.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here