Naga MarketsAUD/NZD – wykres H4 przedstawia długotrwały trend spadkowy. Od początku czerwca kurs podlega korekcie, jednak wzrosty za każdym razem odbijają się od lokalnego oporu przy 1,05. Wydaje się więc, że kurs nie będzie w stanie przełamać tej bariery i cena będzie spadać nadal. W tym kontekście warto rozważyć opcję PUT.


BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Broker DBSwiss oferuje handel opcjami binarnymi już od 1 € na ponad 200 aktywach bazowych. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.


 

Złoto – na wykresie z interwałem 4 godzinowym widać mocne spadki, które doprowadziły cenę kolejny raz do strefy wsparcia opartej o szereg wcześniejszych ekstremów. W ostatnich godzinach notujemy spowolnienie spadków co może być początkiem zainicjowania próby odbicia od strefy wsparcia. Wydaje się, że może tu dość przynajmniej do krótkotrwałego odreagowania ostatnich spadków. Warto więc zastanowić się nad opcją CALL.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKonfrontacja metod analizy technicznej na przykładzie NASDAQ100
Następny artykułGuten Morgen DAX 13.06.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here