Naga MarketsAUD/CHF – Na wykresie 4-godzinowym zauważymy, że rynek od dłuższego czasu poruszał się spokojnie na północ. Na skutek tych wzrostów powstała formacja trójkąta zwyżkującego, z którego w dniu wczorajszym wybiliśmy dołem. Obecnie obserwujemy re-test dolnego ograniczenia formacji, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

AUDCHF H4

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Poćwicz za darmo na koncie DEMO lub załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


NZD/JPY – Na skutek trwających od środy spokojnych wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnego oporu. Jest to pierwszy re-test tego poziomu od czasu jego pokonania i biorąc pod uwagę, że ostatnie wzrosty były zdecydowanie mniej dynamiczne co wskazywać może, ze były one jedynie korektą, spodziewać moglibyśmy się odrzucenia tego poziomu i ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

NZDJPY H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX, ZŁOTO, GBPUSD, 25 sierpnia
Następny artykułNomura wierzy w USD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here