Naga MarketsAUD/CHF – na wykresie H4 od blisko miesiąca obserwujemy umiarkowanie wzrostową tendencję. Cena przełamała poziom oporu okolic 0,7680 i obecnie dokonuje się re-test tego poziomu. Silne odbicie od wsparcia sugeruje kontynuację wzrostów. W tym kontekście warto rozważyć opcję CALL.


Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


CAD/JPY – wykres 4 godzinowy wskazuje na silny trend wzrostowy. Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do silniejszej korekty, po której nie mu już śladu. Cena dość regularnie rośnie, wydaje się, że dzisiaj może dojść do ataku na ostatnie maksimum. Warto więc rozważyć opcję CALL.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDywidenda = zysk? Tracimy zysk z poprzedniego tygodnia
Następny artykułSelvita [SLV], Cormay [CRM] – Gorące spółki dnia 18.09.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here