Naga Markets webinar


Logo po rebrandinguKontynuujemy nasz cykl artykułów, którego tematem są opcje waniliowe na platformie easyMarkets. Dzisiaj opisujemy zagranie na spadek pary USD/MXN.

Kurs peso na oporze

W wyniku ostatnich wzrostów kurs meksykańskiego peso doszedł do niebieskiej linii oporu. W związku z tym można uznać, że dalszy wzrost jest mniej prawdopodobny niż spadek do wsparcia znajdującego się w okolicach 18,25 oznaczonego zieloną linią.

USD MXN

Opcje. Sugerowana pozycja

Skoro prawdopodobnym scenariuszem wydaje się spadek USD/MXN do poziomu 18,25, to proponujemy otworzyć pozycję długą na opcjach kupna, czyli innymi słowy kupić opcje put .Poniższa tabelka z systemu transakcyjnego easyMarkets opisuje właśnie taką pozycję. Zielonym kolorem zaznaczono zysk osiągnięty w przypadku dojścia USD/MXN w okolice spodziewanego poziomu.

scenariusze

Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here