Naga MarketsKontynuujemy nasz cykl artykułów, którego tematem są opcje waniliowe na Logo po rebrandinguplatformie easyMarkets. Dzisiaj opisujemy linię trendu na EUR/JPY, której przełamanie byłoby istotnym sygnałem.


Na wykresie EUR/JPY widzimy trend wzrostowy przebiegający nad niebieską linią. Linia przechodzi przez aż cztery punkty zwrotne, więc jest ważna. Jej przełamanie zapowiadałoby spadek porównywalny z amplitudą wahań nad linią. W związku z tym gdyby przełamanie nastąpiło teraz, kiedy linia znajduje się na poziomie 114, należałoby oczekiwać spadku do około 107. Poziom docelowy oznaczono zieloną linią.

EUR JPY

W przypadku pojawienia się opisanego tu sygnału należałoby rozważyć zakup opcji put, czyli otwarcie długiej pozycji na opcjach sprzedaży.

Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here