Naga Markets Dzisiaj opisujemy testowanie linii oporu na AUD/NZD


Kurs AUD/NZD testuje rosnącą linię oporu na poziomie 1,0512. Linia z dużą dokładnością przechodzi przez trzy punkty zwrotne, więc zachowanie rynku w najbliższej przyszłości może zadecydować o tym co będzie później. Przełamanie linii zapowiadałoby wzrost porównywalny z amplitudą wahań poniżej linii, co daje poziom docelowy pokrywający się z oporem na poziomie 1,0595 oznaczonym czerwoną linią. W takim wypadku należałoby rozważyć otwarcie długiej pozycji na opcjach kupna.

aud-nzd

Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCo z korektą intraday EUR/GBP?
Następny artykułPMI usługowe USA pozytywnie zaskakuje. USD w górę
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here