Naga MarketsKontynuujemy nasz cykl artykułów, którego tematem są opcje waniliowe na Logo po rebrandinguplatformie easyMarkets. Dzisiaj opisujemy sytuację na AUD/NZD, która może zaowocować powstaniem istotnego sygnału technicznego.


Na dziennym wykresie AUD/NZD widzimy, że cena testuje niebieską linię wsparcia biegnącą przez dołki z października 2015 i lipca 2016. Z tego wykresu nie wynika jednak jakim wynikiem zakończy się ten test.

AUD NZD D

Na wykresie godzinowym widać krótkoterminową konsolidację nad zieloną linią znajdującą się na poziomie 1,0256. Jej przełamanie oznaczałoby przełamanie także niebieskiej linii widocznej na wykresie dziennym i zapowiadałoby spadek kursu. Mogłoby to być okazją do otwarcia długiej pozycji na opcjach sprzedaży, czyli zakupu opcji put.

AUD NZD H

Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRaport EIA wspiera wykres ropy
Następny artykułOverbalance Price Action – DAX
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here