Naga Markets Dzisiaj opisujemy korektę na rynku złota.


Od paru dni na rynku złota mamy korektę. Trudno przewidzieć jej zasięg i punkt zakończenia, tym bardziej że dynamika spadku na razie się nie zmniejsza. Być może zmiana trendu nastąpi na wsparciu oznaczonym zieloną linią (1177). W tym miejscu wypada też prognoza zasięgu wynikająca z amplitudy wahań nad czerwoną linią. Najważniejsze jest jednak to, czy cena przełamie niebieską linię trendu spadkowego, która obejmuje niemal całą korektę. Linia przechodzi przez cztery punkty zwrotne i obecnie znajduje się na poziomie 1184. Jej przełamanie mogłoby posłużyć do otwarcia długiej pozycji na opcjach kupna.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRGR na AUD/USD?
Następny artykułTrading egzotyczny – EURNOK, EURTRY, USDZAR
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here