Naga MarketsKontynuujemy nasz cykl artykułów, którego tematem są opcje waniliowe na Logo po rebrandinguplatformie easyMarkets. Dzisiaj opisujemy sytuację na wykresie GBP/USD.


Od gwałtownego tąpnięcie wywołanego referendum w sprawie Brexitu na wykresie GBP/USD mamy konsolidację. Jej górne ograniczenie znajduje się w okolicach 1,345 i zostało oznaczone czerwoną linią. Ostatnio w ramach tej konsolidacji mieliśmy wahnięcie w dół. Obecnie kurs zbliża się do zielonej linii łączącej dwa wcześniejsze dołki stanowiącej dolne ograniczenie konsolidacji. W tym miejscu występuje zwiększone prawdopodobieństwo odwrócenia krótkoterminowego trendu i wahnięcia w górę, z powrotem do 1,345. W związku z tym sensowne wydaje się granie na zwyżkę, czyli zakup opcji call.

gbpusd

Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here