Naga Markets 


EUR/GBP H1

EUR/GBP znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Dynamika tego trendu stopniowo się zwiększała, przez co na wykresie powstała hiperbola zwyżkująca. Widać to zarówno po coraz mocniej nachylonych niebieskich liniach trendu wzrostowego, jak i po zielonych liniach nawrotu, z których druga była mocniej nachylona niż pierwsza.

Ostatnio ta hiperbola zaczęła się załamywać, co widać po przełamaniu dwóch niebieskich linii trendu. W takich przypadkach często następuje gwałtowny ruch w dół. Warto go wykorzystać kupując opcje sprzedaży oferowane przez easyMarkets.

Pytanie kiedy dokonać takiego zakupu. W wyniku dzisiejszego spadku cena doszła do jednej z linii trendu. Otwarcie pozycji na opcjach sprzedaży byłoby w związku z tym ryzykowne. Lepiej zaczekać na wzrostową korektę. Najlepiej żeby cena doszła oznaczonego na czerwono oporu na poziomie 0,925. Wtedy szanse na zysk będą największe.

Zapraszamy na webinar “OPCJE WANILIOWE – Podstawowe terminy i zagadnienia. Przykłady strategii opcyjnych”


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here