Naga Markets 


USD/PLN H1

USD/PLN znajduje się w trendzie spadkowym pod zieloną linią. Przez ostatni miesiąc mieliśmy wzrostową korektę w tym trendzie. W wyniku tej korekty zielona linia została przetestowana trzeci raz, więc jej przełamanie zapowiadałoby odwrócenie głównego trendu. Na razie jednak przełamanie linii nie nastąpiło, więc trend spadkowy nadal obowiązuje. Odbicie od linii jest więc zapowiedzią kolejnej fali spadkowej.

Oprócz tego na wykresie mamy formację głowy z ramionami. Jej czerwona linia szyi znajduje się na poziomie 3,617. Przełamanie tej linii byłoby sygnałem sprzedaży, na podstawie którego można by oczekiwać spadku przynajmniej do poziomu ostatniego dołka, a prawdopodobnie niżej. W takiej sytuacji należałoby rozważyć otwarcie długiej pozycji na opcjach sprzedaży oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here