Naga Markets 


Ropa WTI D1

Tydzień temu ropa przełamała zieloną linię szyi formacji głowy z ramionami generując sygnał sprzedaży. Na podstawie rozmiarów formacji można oczekiwać spadku do około 31,50 – 34,50. Ta prognoza do tej pory nie została zanegowana. Zanegowanie nastąpiłoby w razie powrotu ponad zieloną linię, która znajduje się na poziomie 44,33. W którym momencie i po przekroczeniu jakiego poziomu nastąpiłoby zanegowanie spadkowego scenariusza? W przypadku spekulacji opcjami odpowiedź brzmi:  to nieistotne, ponieważ kiedy otwieramy długą pozycję na opcjach, na ogół nie stosujemy stop-lossów. I tak nie możemy stracić więcej niż wynosi zainwestowana premia.

W związku z tym odbicie z ostatnich dni i podejście pod zieloną linię, która obecnie jest oporem, można uznać za okazję do otwarcia długiej pozycji na opcjach sprzedaży oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here