Naga Markets 


USD/PLN D1

Od połowy grudnia 2016 kurs USD/PLN znajduje się w trendzie spadkowym. Teraz jednak pojawiają się sygnały zapowiadające jeśli nie odwrócenie głównego trendu, to przynajmniej dużą wzrostową korektę.

Na pierwszym wykresie, dziennym widzimy spadkowy kanał trendowy. Obecnie cena testuje jego dolną linię. Na tej podstawie spodziewam się odbicia i wzrostu do górnej linii, która teraz znajduje się w okolicach 3,925.

USD/PLN H1

Wykres H1 pokazuje historię od połowy kwietnia. Widzimy tu klin zniżkujący. Jego dolne ramię można rysować na dwa sposoby. Niebieska linia ścina knot jednej świecy co jest nadużyciem, ale dzięki temu linia ma dwa punkty podparcia. Czerwona linia nie ścina knota, ale trzeci punkt zwrotny już do niej nie dochodzi, co w tym przypadku interpretuję jako objaw umacniania się rynku.

Wybicie z klina już nastąpiło i w połączeniu z dziennym kanałem zapowiada wzrost do górnej linii. Można to wykorzystać kupując opcje call oferowane przez easyMarkets.

Zapisz się na webinar na temat strategii opcyjnych.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here