Naga Markets 


USD/CHF H1

Wczoraj USD/CHF przełamał niebieską linię szyi odwróconej formacji głowy z ramionami generując sygnał kupna. Na podstawie tego sygnału można było oczekiwać wzrostu porównywalnego z odległością pomiędzy dołkiem głowy, a linią szyi. Daje to poziom docelowy 0,975, który na załączonym wykresie oznaczono czarną linią. Na tym samym poziomie w czerwcu powstał szczyt, który jest oporem. W związku z tym dojście do tego poziomu wiązałoby się z podwyższonym prawdopodobieństwem spadku ceny.

Teraz jednak cena doszła do czerwonej linii, która już wcześniej z dużą dokładnością przechodziła przez trzy szczyty. Mamy więc dylemat czy czekać na dojście do czarnej linii i wtedy grać na zniżkę, czy też otworzyć pozycję już teraz, przy czerwonej linii. W obu przypadkach polecamy opcje put oferowane przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here