Naga Markets 


WTI OIL D1

Na wykresie ropy WTI mamy wielką formację głowy z ramionami z zieloną linią szyi znajdującą się na poziomie 44. Przełamanie tej bariery oznaczałoby dopełnienie tej formacji i powstanie długoterminowego sygnału sprzedaży zapowiadającego spadek porównywalny z odległością pomiędzy szczytem głowy, a linią szyi. Daje to poziom docelowy w okolicach 32.
Na razie jednak przełamanie nie nastąpiło, a zielona linia szyi jest najbliższym wsparciem. W związku z tym co najmniej równie prawdopodobne jest odbicie od niej i wahnięcie w górę do czerwonej linii oporu. Sygnałem zapowiadającym taki wzrost byłoby przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego, która obecnie znajduje się na poziomie 46. W takim wypadku należałoby rozważyć otwarcie długiej pozycji na opcjach call oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here