Naga Markets 


AUD/USD D1

Od ponad roku kurs AUD/USD konsoliduje się pomiędzy czerwonym oporem na poziomie 1,78, a zielonym wsparciem na poziomie 0,717. Ostatnio nastąpiło odbicie od oporu, więc nieco bardziej prawdopodobny wydaje się spadek do wsparcia. „Nieco bardziej prawdopodobny” to jednak za mało żeby otwierać pozycję. Na szczęście mamy niebieską lekko opadającą linię wsparcia. Do tej pory była ona testowana dwa razy. Teraz mamy trzeci test. Od kilku dni na wykresie dziennym powstają młotki pokazujące działanie tej linii.

AUD/USD H1

Konsolidację z ostatnich dni lepiej widać na wykresie H1. Dołki wchodzące w jej skład układają się coraz niżej, przez co idealnie pasują do niebieskiej linii wsparcia. Dlatego spadek poniżej poziomu 0,7474 byłby sygnałem sprzedaży. Można by to wykorzystać otwierając długą pozycję na opcjach sprzedaży, na przykład oferowanych przez easyMarkets.

Podkreślam tryb warunkowy: jeśli nastąpi spadek poniżej 0,7474. Można sobie wyobrazić zupełnie inny scenariusz. Zamiast przełamania wsparcia może nastąpić odbicie od niego. Przełamanie bordowej linii przemawia za takim właśnie scenariuszem.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here