Naga Markets
EUR/GBP D1

EUR/GBP znajduje się w trendzie wzrostowym. Ostatnio w ramach tego trendu powstał trójkąt symetryczny, którego dolnym ograniczeniem jest niebieska linia. Do tej pory cena odbiła się od tej linii trzy razy i każde kolejne odbicie było słabsze i trwało krócej od poprzedniego. Jest to poszlaka przemawiająca za przełamaniem linii w niedalekiej przyszłości mimo, że trójkąty tego typu częściej zapowiadają kontynuację trendu wyższego rzędu, w tym przypadku wzrostowego.

Jeśli tak się stanie, będzie to zapowiedź dalszego spadku. Jego skalę można oszacować odkładając rozpiętość trójkąta od poziomu, na którym nastąpi przełamanie. Obecnie linia znajduje się na poziomie 0,8824 więc jej przełamanie zapowiadałoby spadek do około 0,74. Po drodze jest wsparcie na poziomie 0,834 oznaczone zieloną linią.

Wynika z tego, że w przypadku przełamania niebieskiej linii należy rozważyć otwarcie długiej pozycji na opcjach call oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here