Naga Markets 


WTI OIL H1

Od połowy czerwca ropa konsoliduje się po wcześniejszych spadkach. Konsolidacja przebiega pomiędzy czerwoną linią oporu a niebieską linią wsparcia. Obie linie tworzą klin zwyżkujący. Formacje tego typu często występują w trendach spadkowych i na ogół poprzedzają wybicie dołem. W tym przypadku oznaczałoby to przełamanie niebieskiej linii znajdującej się obecnie w okolicach 45.

Problem jest taki,  że niebieska linia biegnie przez tylko dwa punkty zwrotne, więc nie jest zbyt wiarygodna. Górna linia do tej pory była testowana trzy razy, a obecnie trwa czwarty test. Dlatego skoncentrowałbym się na niej, nawet jeśli jej przełamanie jest mniej prawdopodobnym wariatem. Jeśli to wybicie jednak nastąpi, to będzie istotnym sygnałem i zapowiedzią wzrostu porównywalnego z rozpiętością klina. Daje to poziom docelowy w okolicach 52 co odpowiada oznaczonemu na zielono szczytowi z drugiej połowy maja. W takim wypadku należałoby rozważyć otwarcie długiej pozycji na opcjach kupna oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here