Naga Markets 


EUR/JPY H1

EUR/JPY od kwietnia znajduje się w trendzie wzrostowym. Przez ostatnie trzy tygodnie w ramach tego trendu mieliśmy konsolidację. W tej konsolidacji szczególnie istotna wydaje się zielona linia znajdująca się na poziomie 130,60, ponieważ biegnie ona przez cztery punkty zwrotne. Inne warianty górnego ograniczenia konsolidacji nie miałyby tak wielu punktów podparcia. Dlatego proponuję przyjąć, że przełamanie zielonej linii będzie sygnałem kupna, a przełamanie czerwonej linii znajdującej się na poziomie 130,77 będzie potwierdzeniem.
Minimalny zasięg wzrostu w razie wybicia powinien być porównywalny z rozpiętością konsolidacji, co daje poziom docelowy w okolicach 132,50, ale biorąc pod uwagę że sygnał byłby zgodny z kierunkiem dominującego trendu wzrostowego, zasięg wzrostu mógłby być znacznie większy. W związku z tym w razie przełamania górnego ograniczenia konsolidacji należy rozważyć otwarcie długiej pozycji na opcjach call oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here