Naga Markets 


GBP/AUD H1

GBP/AUD znajduje się w trendzie spadkowym. Ostatnio w ramach tego trendu powstał klin zniżkujący. Formacje tego typu najczęściej zapowiadają wzrost, jednak wybicie dołem też byłoby istotnym sygnałem.

Klin jest stosunkowo mały w porównaniu z całym trendem. Na przykład jeśli chodzi o czas, to formacja powstaje niecały tydzień, podczas gdy trend spadkowy zaczął się jeszcze w maju. Jest to jeden z powodów, dla których proponuję obstawić kontynuację spadków. Drugi powód to to, że górna linia biegnie przez tylko dwa punkty zwrotne, więc jej przełamanie nie byłoby szczególnie wiarygodnym  sygnałem. Tymczasem dolna linia przechodzi przez trzy dołki i jej przełamanie byłoby bardziej znaczące. Po trzecie byłoby to wybicie zgodne z kierunkiem trendu wyższego rzędu. Dlatego w razie przełamania dolnej linii (1,617) proponuję rozważyć otwarcie długiej pozycji na opcjach sprzedaży oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here