Naga Markets 


GBP/CHF H1

Na godzinowym wykresie GBP/CHF widać oznaczone na zielono wsparcie na poziomie 1,2443. Ostatnio cena trzy razy się od niego odbiła. Wcześniej ten sam poziom był oporem. W związku z tym istnieją duże szanse na kolejne odbicie i wzrost. Sygnałem do działania byłoby w takim wypadku przełamanie czerwonej linii trendu spadkowego, która obecnie znajduje się na poziomie 1,2477.

Alternatywny scenariusz to przełamanie zielonej linii. Wydaje się on mniej prawdopodobny, ale gdyby tak się stało, to należałoby oczekiwać spadku do poziomu 1,231 oznaczonego bordową linią.

W obu przypadkach można wykorzystać opcje waniliowe oferowane przez easyMarkets. W przypadku odbicia od zielonej linii i przełamania czerwonej, należałoby otworzyć długą pozycję na opcjach call. W razie przełamania zielonego wsparcia należałoby kupić opcje sprzedaży.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here