Naga Markets 


EUR/GBP D1

EUR/GBP znajduje się w trendzie wzrostowym, a dynamika tego trendu systematycznie się zwiększa. W ten sposób tworzy się hiperbola zwyżkująca składająca się z niebieskich linii. Każda z nich jest nachylona mocniej od poprzedniej. Najbardziej istotna jest ostatnia z nich, pogrubiona. Jej przełamanie znaczyłoby, że hiperbola zaczyna się załamywać. Jak wiadomo załamanie hiperboli często zapowiada gwałtowny ruch w przeciwną stronę.


EUR/GBP H1

Na tym samym poziomie co ostatnia, pogrubiona linia hiperboli, przebiega czerwona linia, która wcześniej biegła po szczytach i stanowiła opór, a teraz jest wsparciem. Znaczy to, że w miejscu przecięcia tych linii (około 0,9194) mamy bardzo ważny poziom wsparcia. Jego załamanie byłoby okazją do gry na zniżkę, czyli na przykład otwarcia długiej pozycji na opcjach sprzedaży oferowanych przez easyMarkets.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here