Naga Markets 


Srebro H1

Kurs srebra znajduje się w trendzie spadkowym, ale ostatnio nastąpiło przełamanie czerwonej przyśpieszonej linii tego trendu. Obecnie ta linia jest testowana od góry i działa jako wsparcie. Wsparciem jest też dolna linia trójkąta. W związku z tym w krótkim horyzoncie czasowym mamy podwyższone prawdopodobieństwo odwrócenia i wzrostu do górnego ramienia trójkąta. Górne ramię przechodzi przez trzy punkty zwrotne i znajduje się na poziomie 1,643. Jej przełamanie zapowiadałoby wzrost porównywalny z amplitudą wahań wewnątrz trójkąta, co daje poziom docelowy 1680. Można to wykorzystać kupując opcje call oferowane przez easyMarkets.

Opisany powyżej setup ma tę wadę, że to jest gra przeciwko trendowi spadkowemu, który ciągle dominuje. Nawet jeśli ten setup idealnie się sprawdzi, to będzie to jedynie korekta. Sygnałów odwrócenia na razie nie widać. Dlatego lepszym pomysłem może być gra na przełamanie dolnej linii trójkąta. Ten sygnał miałby ten plus, że zapowiadałby spadek, czyli ruch zgodny z kierunkiem głównego trendu. Dolna linia znajduje się na poziomie 1629. Jej przełamanie byłoby sygnałem do otwarcia długiej pozycji na opcjach sprzedaży.

Zapisz się na webinar na temat strategii opcyjnych.


Niniejszy tekst jest częścią większego cyklu poświęconego opcjom waniliowym na platformie easyMarkets. W jego skład wchodzi także charakterystyka opcji waniliowych, oraz tekst omawiający techniczne aspekty otwierania pozycji na opcjach platformie easyMarkets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here