Naga MarketsOpcje Binarne - zagranie systemem ONE TOUCH 20 czerwca 2013

20 czerwca 2013 11:45

Przedstawiam analizę dotyczącą strategii One Touch opcji binarnych. Można ją pobrać za darmo tutaj: https://comparic.pl/listings/one-touch-strategy-pobierz-za-darmo/

Przyjrzymy się jak przedstawiają się propozycje na ten tydzień:

Opcje Binarne - zagranie systemem ONE TOUCH 20 czerwca 2013

Na pierwszy rzut oka nie podoba mi sie NASDAQ dlatego go odrzucam. Przyjrzyjmy się APPLE

Widać wczoraj długą spadkową świecę, dzisiaj możliwa jest również reakcja na wczorajsze wydarzenia i dalszy spadek. Do zarobku na opcji brakuje mniej niż 5% spadku na akcjach. Jest to jak najbardziej prawdopodobne.

PUT na APPLE.Opcje Binarne - zagranie systemem ONE TOUCH 20 czerwca 2013Kolejne to kontrakty na S&P500. Sam indeks wykonał spory spadek. Dzisiaj kontrakty są również na minusie. Powyżej celu opcji jest silne wsparcie, ale było ono już testowane 2 krotnie, teraz może zostać naruszone dzięki czemu opcja powinna się wykonać.

PUT na S&P500

Opcje Binarne - zagranie systemem ONE TOUCH 20 czerwca 2013Ciekawa sytuacja jest na GOOGLE. Akcje są w trendzie wzrostowym, jednak zostały wyhamowane przez wczorajsze wiadomości. Jeśli scenariusz spadków nie zrealizowałby się, wtedy akcje mogą pójść gwałtownie do góry, ponieważ raczej niewiele osób spodziewa się wzrostów. Opcję tą potraktuję jako zabezpieczenie dwóch pozostałych.

CALL na GOOGLE.Opcje Binarne - zagranie systemem ONE TOUCH 20 czerwca 2013O samym eXbino można przeczytać więcej tutaj: https://comparic.pl/opcje-binarne-brokerzy/exbino/Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułIchimoku – nowe pozycje: long EUR/JPY, GBP/NZD
Następny artykułMrYogi – czyli co słychać na FX poz.11
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here