Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych zagrań strategią One Touch na Opcjach Binarnych:

Strategię do Opcji Binarnych można pobrać za darmo tutaj: https://comparic.pl/listings/one-touch-strategy-pobierz-za-darmo/

Działa ona u brokera TopOption , który jest regulowany i minimalna wpłata wynosi 300zł. lub u brokera eXbino


S&P500:

Poziomy wygaśnięcia opcji są dość daleko. PUT nie wchodzi w grę ponieważ trend jest wzrostowy, natomiast CALL jest możliwe do osiągnięcia. Potrzeba dwóch wyraźnych wzrostów i przebicia oporu. Zagranie niesie ze sobą duże ryzyko, jednak wygrana jest prawdopodobna. Zwrot wynosi 475% zainwestowanej kwoty.APPLE:

Tutaj poziomy są bardzo oddalone od ceny i absolutnie zagranie nie jest opłacalne, ani na CALL ani na PUT.AMAZON:

Akcje Amazon znajdują się w trendzie spadkowym. Wykres, który widać poniżej to wykres 4godzinny (2 świece na sesje). Opcja PUT wydaje się być prawdopodobna do osiągnięcia jeśli trend będzie kontynuowany. Zwrot to 390%.FACEBOOK:

Również akcje Facebooka znajdują się w tendzie spadkowym, który jednak ostatnio wyhamował. Środa zamknęła się na minusie co może świadczyć o powrocie do spadków. Tu również opcja PUT z 420% możliwa jest do zrealizowania.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBoE podwyższy stopy procentowe przed następnymi wyborami?
Następny artykułStop Sell i Stop Buy na GBPCHF
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here