Naga MarketsNa wykresie H4 pary USD/JPY trwa korekta w ramach trendu wzrostowego. Cena znajduje się blisko linii trendu i wewnątrz strefy wsparcia. Porównując zasięgi obu korekt, widać że aktualna korekta ma już zasięg poprzedniej. Wydaje się, że kluczowa może być także czerwona, pozioma linia – jest to wsparcie, które znajduje się odrobinę niżej od tego głównego, ale bardzo dokładnie łączy dwa szczyty i jeden dołek. Linia ta przebiega mniej więcej w pełnym zasięgu poprzedniej korekty. Jakby tego było mało, można dodać, że obydwie korekty zatrzymują się w ok. 50% FIBO impulsów wzrostowych. Możliwe, że połączenie tak wielu czynników przyniesie efekt w postaci zwiększonej aktywności popytu i wzrostu kursu w zaznaczonych miejscach.

TopOption, oferuje 80% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 23:30. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena o godzinie 23:30 będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.

Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzed sesją: WIG20 – powrót Ukrainy
Następny artykułPoranny komentarz makro – wtorek 10 czerwca
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here