Naga MarketsNa wykresie H4 pary USD/CAD cena oscyluje w granicach strefy wsparcia. Na tym interwale mamy już świecę pin bar, która pokazuje odrzucenie wsparcia. Trend od ponad miesiąca pozostaje silnie wzrostowy co w połączeniu z widoczną obroną wsparcia może dać dobrą okazję do zagrania na wzrosty.

TopOption, oferuje 80% zwrotu, za opcję wygasającą o godzinie 21:30. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.

Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Witam! Dobrze że trzymasz rękę na pulsie Robercie. Wiele tutaj zależy od podejścia. Wielu traderów wyznaje zasadę, że nie sposób uwzględniać wszystkich danych makro w tradingu i skupiają się wyłącznie na aspektach technicznych wykresu.
    Z kolei dla innych dane makro są nieodłączną częścią spekulacji. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, to myślę, że warto zachować ostrożność.

  2. W dniu dzisiejszym jest dość dużo przemówień i bardzo ważnych danych ekonomicznych dla USD. Czy to aby na pewno rozsądne jest stawianie tej pary na opcjach binarnych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here