whitebit

12 lipca 2013 7:35

Przedstawiam trading Opcjami Binarnymi.

Wybrałem do tego broker TopOption, ponieważ oferuje dobre stopy zwrotu z opcji High/Low (85% EU i EJ oraz 81% GU i AU), oraz minimalna wartość transakcji wynosi 10zł!.

Przygotowanie do sesji. Wybrałem 4 pary z najlepszymi zwrotami, chcę przeanalizować sytuację i ustawić ewentualne alarmy w miejscach, w których chciałbym otwierać pozycje. Uwaga zawsze wybieram opcję wygasającą za więcej niż 15 minut. Czyli czasami może być to 17minut, a czasami 29minut.

Najpierw AUD/USD, które znajduje się w konsolidacji pomiędzy dwoma poziomami i będę grał PUT na górnym ograniczeniu i CALL na dolnym. Idealną sytuacją jest kiedy cena atakuje kilka razy dany poziom. Wtedy można otworzyć nawet 5-6 pozycji, które zarobią. Oczywiście może też przebić ten poziom, ale wtedy stracę raz.

Opcje Binarne - trading na żywo - przygotowanie do sesjiPodobna sytuacja jest na EUR/JPY. Konsolidacja i brak kierunku, można grać w obie strony.Opcje Binarne - trading na żywo - przygotowanie do sesjiNa EUR/USD kierunek jest wyraźnie wzrostowy dlatego szukać będę tylko pozycji długich: CALL.Opcje Binarne - trading na żywo - przygotowanie do sesjiAnalogiczna sytuacja jest na GBP/USD.

Już dwie pozycje do tej pory można było otworzyć na EUR/USD i GBP/USD obie zyskowne. Ja zdążyłem tylko na EUR/USD.Opcje Binarne - trading na żywo - przygotowanie do sesji

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj