Naga MarketsStrategię do Opcji Binarnych można pobrać za darmo tutaj: https://comparic.pl/listings/one-touch-strategy-pobierz-za-darmo/

Działa ona u brokera TopOption , który jest regulowany i minimalna wpłata wynosi 300zł.

Zobaczmy co przygotowało TopOption w tym tygodniu:

APPLE:

Podwójne opcje z bliższymi poziomami i zwrotem 200% i dalszymi ze zwrotem 350%. Spółka znajduje się w trendzie bocznym od listopada 2013 roku. 3 ostatnie sesje to wzrosty, jednak podażowa końcówka wczorajszej sesji świadczy o podaży stojącej w górnych obszarach konsolidacji. Zagranie PUT byłoby wbrew ostatniemu trendowi – poza tym wydaje się, że spadek powinien nastąpić dopiero z okolic górnego ograniczenia konsolidacji. Z kolei poziom CALL znajduje się powyżej oporu tworzonego przez szczyty z 5 i 24 grudnia 2013.

Bez pozycji na APPLE.

Opcje Binarne - Strategia One Touch - analiza 16 stycznia 2014

FACEBOOK:

Dwie opcje na 350% to możemy zagrać na akcjach Facebooka. Niestety poziomy te są na tyle odległe, że dotarcie do nich jest mało prawdopodobne, a ryzyko wydaje się nie opłacalne do podjęcia.

Pamiętajcie brak pozycji to też pozycja.

Opcje Binarne - Strategia One Touch - analiza 16 stycznia 2014Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNomura ponawia longi na USD/JPY po nieszczęśliwym wypadku.
Następny artykułFormacja RGR na EURCAD
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here