Naga MarketsWitam Cię w pierwszej części pół-automatycznej strategii do Opcji Binarnych. Po ostatniej części będziesz miał skonfigurowane narzędzie Autochartist, które będzie dawać sygnały kupna i sprzedaży, dobrane tak, żeby dawały Ci jak największe szanse powodzenia na rynku.

Co więcej działa ono bezpośrednio ze strony www, także wystarczą Ci 2 okna przeglądarki – jedno z Autochartist drugie z brokerem Opcji Binarnych.
Zarys tej strategii oraz to dlaczego, tak ważne jest to żebyś miał system i wchodził na rynek przygotowanym przedstawiłem w artykule w Equity Magazine, który ściągnąć możesz tu: LINK

Do tego systemu wybrałem brokera uTrader, który jest regulowany, ma wiele par walutowych do wyboru (co jest dla nas bardzo ważne), oferuje dobre zwroty z opcji – 75-85%, jest dostępny po polsku i ma konta złotówkowe. Minimalny depozyt to równowartość 100USD.

Zaczynamy:

Pierwszy krok to założenie bezpłatnego konta demo w FXDD, żeby można było zalogować się do Autochartist. Wchodzimy w LINK i zakładamy konto demo:

Opcje Binarne - strategia Autochartist

Następnie wchodzimy na www.Autochartist.com i klikamy login w prawym górnym rogu:

Opcje Binarne - strategia Autochartist

Wybieramy z listy brokera FXDD:

Opcje Binarne - strategia Autochartist

 Wprowadzamy e-mail, ten sam który podaliśmy zakładając konto demo.

Opcje Binarne - strategia Autochartist

I tym sposobem znaleźliśmy się w Autochartist. Pozostaje teraz dobór parametrów, a następnie konfiguracja programu. O tym w następnej części, która wkrótce.

Opcje Binarne - strategia Autochartist

Istotne linki:

Te strategie również powinieneś poznać:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here