Naga MarketsNa prośbę czytelników, przedstawiamy skuteczność publikowanych analiz opcji binarnych ostatnim czasie. Polecam także zapoznać się z uwagi zamieszczonymi na końcu podsumowania.

Każdego dnia publikujemy analizy przeznaczone dla sympatyków opcji binarnych. Można je znaleźć TUTAJ.

Poniżej kilka skutecznych analiz z poprzednich dni:

EUR/CAD – re-test strefy oporu – analiza z 3 marca, godzina 7:15.

“Na wykresie H4 pary EUR/CAD panuje trend spadkowy, który przełamał ważną strefę wsparcia. Niedawno doszło do jej re-testu i kurs odbił się w dół potwierdzając jej ważność. Powstała w tym miejscu duża świeca pin bar sugeruje dalsze spadki, nawet do kluczowej strefy wsparcia przy 1,38”
1
Już dzisiaj widać, że kurs spadł w niższe rejony, zmierzając do kluczowego wsparcia:2

EUR/AUD – re-test strefy oporu – analiza z 2 marca, godzina 7:12.

“…cena wybiła bardzo ważną strefę wsparcia. Aktualnie testuje ją od dołu. Jest to więc typowo retest pokonanej strefy. Zagranie na spadki jest zgodne z panującym trendem co objawia się w widocznej sekwencji coraz niższych szczytów. Dodatkowo opór to okrągły poziom 1,4400.”
3
Aktualnie cena znajduje się jakieś 200 pipsów niżej:
4
GBP/JPY – utrzymane wsparcie i okrągłe poziomy – analiza z 27 lutego, godzina 7:14.

“Na wykresie H4 pary GBP/JPY mimo wczorajszych spadków na parach z Funtem, kurs utrzymał się w granicach strefy wsparcia okrągłego poziomu 184,00. Powstające tam świece z długimi, dolnymi cieniami wskazują na możliwe wzrosty. Krótkoterminowo można wyznaczyć niewielki kanał wzrostowy, testowany już 5 razy. Wydaje się, że można oczekiwać wzrostów przynajmniej do poziomu poprzedniego wierzchołka…”
5
Kurs jeszcze tego samego dnia osiągnął poziom poprzedniego szczytu:
6
GBP/USD – górna krawędź kanału wzrostowego H4 – analiza z 26 lutego, godzina 7:18.

“…kurs testuje właśnie górną krawędź kanału wzrostowego. Dotychczas kanał był dokładnie respektowany, a cena poruszała się bardzo czytelnie, za każdym razem testując poziom poprzednich szczytów. Jeżeli tak będzie i tym razem to można spodziewać się niebawem korekty do poziomu wsparcia…”
7
Niebawem kurs zaczął dynamicznie spadać, nawet znacznie niżej niż wskazane było to w analizie:
8
Srebro – pod strefą oporu – analiza z 26 lutego, godzina 7:15.

“…W trendzie spadkowym bezpieczniej jest zagrywać na spadki. Wspomniany opór tworzy z najbliższym wsparciem przy 16,10, obszar konsolidacji. Jeżeli przy oporze pojawi się sygnał sprzedaży to warto go wykorzystać, z celem przy wsparciu lub nawet dolnej krawędzi kanału.”
9
Jak widać, po pewnym czasie cena osiągnęła poziom 16,10:
10

Lista ostatnich 10 analiz opcji binarnych:

GBP/USD 3 marca – nierozstrzygnięta

EUR/CAD 3 marca – trafiona

USD/JPY 3 marca – nierozstrzygnięta

NZD/JPY 2 marca – trafiona

EUR/JPY 2 marca – trafiona

EUR/AUD 2 marca – trafiona

EUR/JPY 27 lutego – trafiona

AUD/USD 27 lutego – nietrafiona

GBP/JPY 27 lutego – trafiona

GBP/USD 26 lutego – trafiona

10 ostatnich analiz to tylko 1 nietrafiona analiza (choć w zależności od czasu wygasania opcji, wskazany kierunek aktualnie sprawdza się). Znaczna większość analiz prawidłowo wskazywała przyszły kierunek poruszania się ceny.

Proszę pamiętać, że zazwyczaj analizy wykonywane są na interwałach H4 lub rzadziej H1. W związku z czym potrzeba trochę czasu aby ocenić trafność takiej analizy.

Nie są to sygnały – nie podajemy żadnych parametrów zlecenia. Jest to tylko analityczne spojrzenie na dany instrument finansowy.

Sygnał do kupna lub sprzedaży zawsze zostaje generowany przez system transakcyjny. Jeżeli szukasz sygnałów opcji binarnych zapoznaj się np. z tym artykułem: System wybić z kanału nocnego: 70% skuteczności – pełny opis strategii lub pozostałymi strategiami opisanymi w dziale STRATEGIE.

Comparic.pl to codzienne informacje dla sympatyków opcji binarnych, już przed 7:30 znajdziecie nowe analizy, a raz w tygodniu darmowe szkolenia on-line.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleńConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here